Pianiści klasyczni i jazzowi

Oferta naszej agencji obejmuje kompleksową realizację oprawy artystycznej wszelkiego typu imprez. Nasi muzycy mogą uświetnić zarówno wydarzenie prywatne, takie jak ślub, wesele, kolację, imprezę urodzinową, jak i event firmowy, bankiet, bal, a także koncert symfoniczny lub oratoryjny. Poniżej znajdziecie Państwo informacje na temat utalentowanych i doświadczonych pianistów klasycznych i jazzowych stale współpracujących z naszą agencją.

Pianista jazzowy lub klasyczny na wesele, bankiet, bal

W ofercie agencji interesującą propozycję znajdą zarówno koneserzy muzyki klasycznej, jak i fani jazzu. Proponujemy występy pianistów klasycznych oraz innych instrumentalistów, a także oprawę muzyczną realizowaną przez pianistę jazzowego lub jazzowy zespół w dowolnym składzie. Nasza propozycja obejmuje oprawę artystyczną imprez o różnym charakterze. Wybierając usługi agencji Art-Margot, mogą też Państwo liczyć na kompetentne doradztwo i  profesjonalizm, zarówno w zakresie samego występu, jak i organizacji. Zajmujemy się bowiem kompleksowym projektowaniem oraz organizacją oprawy muzycznej wydarzeń, wraz z niezbędnym sprzętem. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą

Absolwent UMFC w Warszawie na wydziale fortepianu, bar-pianista w najlepszych hotelach w Polsce (Bristol, Hyaat, Regent, polonia palace, Amber Room, Endorfina itd..)

Pianista, perkusista, aranżer, kompozytor, absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach.

Pianista, aranżer ,leader zespołu „Swing Brothers”.

Absolwent UMFC w Warszawie na wydziale fortepianu, bar-pianista w najlepszych hotelach w Polsce ( Bristol, Hyaat, Regent, polonia palace, Amber Room, Endorfina itd..)

Absolwent UMFC w Warszawie na wydziale fortepianu, bar-pianista w najlepszych hotelach w Polsce.

Absolwent UMFC w Warszawie na wydziale fortepianu.
Pianista koncertujący zarówno z repertuarem stricte klasycznym jak i z repertuarem jazzowym.
Stworzył genialne jazzowe interpretacje wielkich dzieł Chopina, Beethovena, Bacha , Mozarta i innych.
Zarejestrował kilka płyt z swoimi autorskimi interpretacjami wielkich klasyków jak i swoimi kompozycjami.